| anonim_4396 a întrebat:

Ce materii se fac la profilul real stiinte ale naturii?

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Se pune mare accent pe Chimie si Fizica...trebuie sa-ti alegi dintre astea doua care vrei sa ai 5 ore pe saptamana...deci ori o sa faci 5 ore de fizica, ori 5 de chimie, depinde de ce vrei...in rest aceleasi ore ca la celelalte profiluri happy

| gossipgirl a răspuns:

Eu la mate-fizica intensiv engleza am: 4 h de mate, 4h de fizica, 2h de chimie, 4h de engleza, 4h de romana, 2h biologie, 2h T. I. C, si restul:logica, sport, desen/muzica, istorie, info, geografie, religie...

| Magic a răspuns:

Pai biologie, geografie, mate, romana, lb staine, chimie si multe altelebig grin