| anonim_4396 a întrebat:

La ce materii se da bacul la profilul Real/Stiinte ale naturii?

Răspuns Câştigător
| kristina_5017 a răspuns:

Buna

Pt profilul Real- Stiinte ale naturii o sa dai bacul din :
-Matematica
-Lb. romana
-O lb straina la alagere(eng/fr/ger)
-Chimie/fizica/biologie

Succes:d

4 răspunsuri:
| Ralucutza a răspuns:

Romana, mate T2, si la alegere una dintre biologie/chimie/fizica

| marina28 a răspuns:

La romana, mate ( nivelul 2 adica cel usor ), competente la o limba straina, competente digitale, si o materie la alegere in trebuie bio, chimie si fizica. Succes si eu sunt la stiinte ale naturii :*

| Elenika a răspuns:

Romana Mate si una la alegere dintre Biologie Chimie si Fizica. Mai dai competentele digitale, si cele lingvistice

| améliee a răspuns:

Romana
Matematica M2
Biologie/Chimie/Fizica? Informatica (la alegere)