| D3X73R a întrebat:

Ce media mi-ar trebui sa intru la Stiinte socialebig grin
Si ce trebuie sa pregatesc(ma refer ce trebuie sa pun la punct ca materie. Am inteles ca Romana, Iostoria si Engleza) pentru Academia de Politie whistling stiu ca este destul de greu sa intru dar incercarea moarte nu are!

P. S. Inca sunt in a8-a big grin
Multumesc anticipat!
Nu vreau comentarii tampite! fiti seriosi daca tot raspundeti

1 răspuns:
| Nina_2723 a răspuns:

Ca atare daca doresti la Academia de Politie- atuinci trebuie sa alegi o facultate anumita dar in general L.Romana, Istoria si L.Straina sunt probele pentru evaluarea cunostiintelor, mai multe poti vedea pe http://www.academiadepolitie.ro/old/Facdepol/admitere/admitere.html