| UzOm a întrebat:

Ce meserie considerati voi ca este cea mai buna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice meserie e buna(nu exista cea mai buna), chiar si aia de lopatar sau femei de servici laughing. Depinde cum privesti tu acea meserie, daca o privesti din punct de vedere financiar, atunci e cea de programator, parlamentar(pe asta as desfiinta-o cu toata iubirea daca ar fi fost sansa big grin ) sau de avocat.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu sant sofer pe tir si sant fericit in domeniul asta, nu fac mare lucru, pierd vara pe la incarcari descarcari cand intarzie multe ore sa ma bage in rampa si cand conduc la drum lung stau la birou comod cu scaun pe aer si AC pornit / iarna caldura

| UzOm explică (pentru mgtow):

Destul de fain, dar pare cam obositor. Adica sa stai pe scaun atatea ore... Nu te doare spatele?

| mgtow a răspuns (pentru UzOm):

Nu, ma durea curu pentru ca aveam un camion care nu imi placea si nu se adapta la necesitatile mele. Acum primesc un MAN cu scaun in conditii si scap de griji

| KodrutZ a răspuns:

Aia care pe tine nu te face sa injuri de fiecare data cand trebuie' sa pleci catre si de la ea. Restul e vrajeala. Degeaba castigi 100.000 RON pe luna, daca faci cancer de stres. Mai bine 2-3000 RON si sa pleci si sa vii de la job cu zambetul pe buze.

| WaterDrop a răspuns:

Cea care iti face placere sa o practici in fiecare zi. Daca te referi la banoasa, in domeniul IT sunt salarii atractive si este ceva de viitor, dar sunt si altele.Cum am zis, nu exista cea mai buna meserie, exista ce iti place tie sa faci.