| RAY a întrebat:

Ce meserie aveti? Cat de important considerati ca este sa ai?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Director de departament la o multinational importanta

| Mosotti a răspuns:

Programator (aici sunt studiile complete facute, pe psihologie nu am master). E important ca orice om sa aiba o meserie ca sa se poata intretine, si eventual sa faca si ce ii place.
Ca daca ai o meserie esti calificat si ai sanse la loc bun de munca cu sal bun.

Raspunsul la intrebare cat de important e sa ai o meserie, are raspunsul de la sine.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Corect,as vrea sa vb cu tine la telefon când ai timp

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu cand vom vb ca-s cam sedat de la medicamente.

| anonim3247 a răspuns:

Acum la 50 de ani pot profesa ca instructor auto sau profesor de legislație.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Ca instructor auto pot face până la 70 - 75 de ani dacă vreau.

| Ciprian09 a răspuns:

În cadrul MapN.