| itusinva a întrebat:

Ce meserie e mai bine platita ceea de Electrician auto sau de mecanic auto? Si unde faci cel mai mult ciubuc?

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cea de electrician! Cu condiţia să stăpâneşti bine meseria! Bani faci şi la locul de muncă şi în privat! Cumperi un laptop, faci rost de programe de diagnoză bune, şi mergi la prieteni şi cunoştinte şă scanezi maşinile, pui diacnosticul. şi ai luat Francul! Corect? Baftă!

| mixxjim a răspuns:

Cea de mecanic auto cam e pe cale de disparitie, ca masinile devin tot mai automatizate. te poti gandi insa ca optiune si la tinichigiu sau vopsitor auto, de busit sigur se vor busi mereu si vor avea nevoie de indreptat si vopsit tabla laughing

| IuliaTanase a răspuns:

Electrician auto