| Yulya1515 a întrebat:

Ce parere aveti aveti despre Smiley? Eu una ii ador voceaa love struck Toate melodiile pe care le-a scris imi plac.

4 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Buna,Yulia.
Smiley este un artist talentat, are niste melodii frumoase pe care le ascult mereu.E foarte funny in reclama cu Cosmote.
Mai multe informatii despre el, gasesti aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Smiley

| calmopenmind18 a răspuns:

E urat il urasc pentru ca nu sunt eu el. Este tare omul! Sensibil, amuzant, stie sa se distreze... canta bine, arata bine. Parca nu ar avea defecte. Melodiile il definesc pe Smiley. Imi place!

| 7 a răspuns:

Pai are o voce buna, melodii frumoase(pe care si eu le ascult), simpatic, amuzant, e un om ce se face placut!

| DarkEyesR a răspuns:

Smiley ete preferatul meu"!