| Alex_Vlad_1998 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodiile "Vara nu dorm" de Conecte-r si "Dead man walking" de Smiley?

Răspuns Câştigător
| Crashhunter a răspuns:

Nu prea buna.Adica,alex,daca pot sa iti spun asa, stilul asta de muzica e temporar.House si mult dance.Priveste versurile, adica una e despre dragoste (cred ca e despre dragoste, ca vorbeste despre holbat la morti)si una despre insomnie.Pentru versuri incearca si tu"Bohemian Rhapsody" de Queen, sau "Winds of Change" -Scorpions, sau daca vrei melodii de dragoste incearca The Beatles "Yesterday".Eu sunt un rocker inrait si asta imi influenteaza parerea fata de melodiile astea, dar sunt si melancolic si asta ma orienteaza uneori spre alt stil de muzica(alternativ, heavy si altele), dar te rog sa ma crezi ca nu as apela la"Dead man walking" pentru a imi reveni dintr-o depresie.

5 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

M`am plicti deja de ele straight face

| LastChance a răspuns:

Una mai labă ca alta.

| CautNume a răspuns:

Niste porcarii comerciale de doi lei.Toti cei care le-au invatat versurile si le asculta non-stop peste o luna vor zice "Ce? Sa ascult eu melodii demodate si vechi?".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SA MOARA. scuze m-a luat valu. Incearca si tu un aerosmith sau un red hot chili pepers sa vezi daca iti mai trebuie melodii d-astea.

| Raynn a răspuns:

Provoaca dezgust in aceeasi masura.