| Raluca591 a întrebat:

Ce parere aveti de FoodPanda cu masina? Exceptand banii de benzina. M-ar interesa care sunt aproximativ orele in care nu este trafic aglomerat

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Pt oras poti folosi autobuzul, cand iesi afara din localitate masina, sau sambata-duminica numai buna de circulat. Pt foodpanda trebuie sa vezi cum ti se adapteaza apoi tragi concluzia, multi din noi muncim cu contract de munca fara sa folosim masina personala in scop de servici