| Bogdan_9316 a întrebat:

Ce parere aveti de legiunea straina. Funda! Fara comentarii gen: rambo, devi animal etc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

E un loc în care și cei mai puternici bărbați pot ceda, se pot comporta ca niște fetițe.

Răspuns utilizator avertizat
| andreea19931986 a răspuns:

Parerea mea e sa nu te mai gandesti la asta....am o cunostinta care a fost si acum desi are o varsta parca zici ca numai judeca, degeaba are o vila imensa si o masina smechera daca nu poate avea nicio femeie langa el din cauza caracterului pe care il are acum...eu zic ca e pacat sa ti petreci viata asa