| hgcl a întrebat:

Ce parere aveti despre Legiunea Straina, as vrea sa urmez o cariera militara si mi-ar prinde bine niste pareri happy.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In Legiunea Straina nu ai sa faci niciodata cariera militara.Acolo se duc cei care nu au familie, cei urmariti de lege.Si nu stii nimic despre viata dura pe care o au.Acolo ai un numar si atat.

| hgcl explică (pentru darrio2007):

Ok, ma asteptam la ceva raspunsuri mai pozitive, dar totusi te atrage si partea financiara si cea "militara".Am pus intrebarea doar sa aud niste parere, din vara anului 2015 vreau sa merg si eu si sa aud niste pareri, am mai citi si pe net' despre viata de acolo si nu-i deloc usoara,

| anonim_4396 a răspuns (pentru hgcl):

Salut si eu vreau sa plec in ``vara anului 2015`` daca esti hotarat sa mergi poate mergem impreuna

| hgcl explică (pentru anonim_4396):

Serios!? Si eu tot atunci doar sa termin liceeul, un id de mess ceva?

| mircea22b a răspuns:

Legiunea Straina e pentru mercenari (salariul e mizerabil). Cariera militara e cu totul altceva.