| sakura_4619 a întrebat:

Ce parere aveti despre ASE? Sunt sanse sa ma angajez pe un job bine platit dupa ce termin ASE-ul? Mai este vazut ca fiind foarte bun? Credeti ca daca as face la particulara marketing sa management si intre timp as lucra in domeniu si as face experienta ar conta mai mult decat daca as da la stat?
Ce conteaza mai mult unde termini facultatea sau expeienta acumulata?
Ms frumos.

1 răspuns:
| HaiHui4Ever a răspuns:

Inveti teorie. Bine ar fi sa prinzi si ceva practica angajandu-te din timpul facultatii. Ca ansamblu ASE e mai bine ca la Spiru, dar pana la urma ramai cu o hartie nu cu experienta.