| InfinityIsTheLimit a întrebat:

Ce parere aveti despre facultatea de balneofiziokinetoterapie?

10 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

E scris chiar forect corect, dar e greu de citit denumirea. Acum sunt multe cabinete particulare profilate pe recuperare medicala din domeniul asta si cred ca ai avea sanse cu jobul pe viitor.

| InfinityIsTheLimit explică (pentru EvaneSScence):

Multumesc pentru raspuns.

| EvaneSScence a răspuns (pentru InfinityIsTheLimit):

Succes!happy

| InfinityIsTheLimit explică (pentru EvaneSScence):

Mersi happy

Răspuns utilizator avertizat
| Trippy a răspuns:

Dafuq did i just read.

| passyon22 a răspuns:

E ok, important e sa ai balnear ceva prin oras, altfel nu stiutongueMeseria este destul de banoasa dupa:*spagi multelaughing

| d4ea a răspuns:

Numai daca stai prin partile pe unde sunt bai.altfel nu ai ce sa faci.