| InvalidName007 a întrebat:

Ce parere aveti despre FACULTATEA DE FOTOGRAFIE? Credeti ca as putea sa imi castig bani suficienti pentru a ma intretine singura dupa terminarea facultatii?
As dori si cateva sfaturi de la cei ce sunt studenti acolo big grin

1 răspuns:
| MayhemChimera a răspuns:

Heihappy Eu sunt încă la liceu, și trec a 11 a la specializare fotografie și artă fotografica.De asemenea și tatăl meu e fotograf și în acest moment câștiga destul de bine, fiindcă si-a deschis și un studio(câștiga aprox. 3500 până la 5000 de lei pe lună, precizez ca face absolut toate tipurile de poze(modă, nunti etc).Mi-a spus ca și la început câștiga destul de bine, deoarece era chemat la diferite evenimente.Consider ca e o meserie frumoasă în urma căreia te poți alege cu câștiguri substantiale. Sper ca te-am ajutatwinking