| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor! Aveți cunoștințe care au fost sau sunt în prezent studenți ai Facultății de Limbă și Literatură Engleză a Universității din București? Chiar dacă mai am 2 ani și jumătate până la admiterea la facultate, mi-aș dori să aflu câteva sfaturi din partea lor. Credeți că îmi puteți da chiar voi niște sfaturi, eventual cum decurg cursurile, examele? Mulțumesc!

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Omule, eu nu am auzit de facultatea asta. Cred ca vorbesti de Limbi Straine. Pana primesti raspunsuri, poate te uiti pe situl Universitatii Bucuresti, acolo ai optiunea Facultati, intri, alegi Facultatea de Limbi Straine si tot asa. Deja e timpul sa te gandesti ce iei a doua limba. Salut.