| Emiliiia a întrebat:

Ce părere aveți despre facultatea de limbi străine, secția engleză-japoneză?
A făcut sau face cineva?
As vrea să dau acolo dupa ce termim liceul, sunt la științe sociale si nu stiu ce sa aleg.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Zic ca sper ca iti place mult japoneza, pentru ca e un pic mai complicata fata de cum pare. E o alegere interesanta si poti avea sanse sa faci ceva fain.

| Emiliiia explică (pentru Wr3nch):

Mulțumesc pentru răspuns!

| Furnicuta000 a răspuns:

E bine ca ti-ai ales japoneza ca limbile rare sunt cautate si platite foarte bine, dar a naibii de greu de invatat.