| Anonime a întrebat:

Ce parere aveti despre Facultatea de Management Marketing in Afaceri Economice din cadrul Universitatii Constantin Brancoveanu Pitesti?
Cum se face admiterea?
Eu sunt la filologie,nu prea le am cu matematica,in schimb la economie ma descurc. As putea face fatat? Ce se studiaza acolo?
Daca ar trebui sa alegeti intre aceasta facultate si facultatea de Drept, pe care ati alege-o? Care dintre ele iti ofera mai multe oportunitati pe viitor?
Va multumesc anticipat. M-ar ajuta foarte mult o opinie din partea unui student in cadrul acestei facultati!

4 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Daca este ceea ce iti doresti, e normal sa lupti pentru acel ceva, chiar daca e greu.imi este greu si mie cu psihologia, insa e pasiunea mea.
daca exista pasiunea nu conteaza cate piedici intalnesti, vei face cu drag ceea ce alegi

| Anonime explică (pentru stark47):

Tocmai asta e ideea: nu stiu ce imi doresc. Nu cunosc prea multe despre nicio facultate. Ma preocupa foarte mult viitorul meu, parintii mei nu au posibilitati prea mari asa ca vreau sa fac alegerea corecta. De aceea am nevoie si de parerile parerile voastre. happy

| stark47 a răspuns (pentru Anonime):

E normal sa te preocupe viitorul tau.e foarte important sa faci ceea ce iti place.eu nu pot vedea o viata in care sa ma trezesc in fiecare zi cu gandul de a ma duce la o munca pe care o detest.m-as ura pe mine din toata inima laughing mai ai timp totusi, ai un plus ca incepi de acum sa te informezi ca pe viitor sa stii ce ai de facut.mult succes

| Anonime explică (pentru stark47):

Multumesc,mult succes si tie! Dar tocmai asta este mi-ar placea sa lucrez in ambele domenii. big grin Nu stiu care e mai banoasa si sa iti gasesti un loc de munca imediat ce ai terminat facultatea.