| freestyler95 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmele twilight pro si contra va rog

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu sunt pro mie imi plac, New Moon a fost penibil dar 1 si 3 mi-au placut, presimt ca 4 o sa fie perfect

2 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

As putea sa spun ca nu mi plac insa sunt prea lenes ca sa aduc argumente de ce sunt naspa.

| Tania a răspuns:

Deci,filmele cu vampiri imi plac,primul film din twilight a fost cat de cat interesant,dar al doilea a fost extrem de plictisitor,la fel ca si cartea(nu stiu de ce am citit),stiu ca s-a sculat un om injurand de pe scaun la cinema,asa imi venea sa fac si eu.
Nici un pic de actiune, doar Bela care e mereu confuza si nu zice mare lucru.
Am fost foarte dezamagita, nu stiu ce e asa extraordinar.Nu m-a tinut de loc in suspans...o prostie de film.