| Gabriel_Alex_2001 a întrebat:

Ce părere aveți despre liceul militar "Tudor Vladimirescu" din Craiova? La acest liceu militar poate fi o concurenta mai mică?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un liceu militar nou, asa ca s-ar putea sa fie o concurenta mai mica decat la celelalte, totusi nu cu mult mai mica.

| Gabriel_Alex_2001 explică (pentru Ioandelasal):

La asta mă gândeam si eu...dar la LM "Dimitrie Cantemir" din breaza veneau multi candidați din Teleorman si Olt si poate i sa fie o concurenta mai mică si Acolo

| Ioandelasal a răspuns (pentru Gabriel_Alex_2001):

Tot ce se poate, n-avem de unde sti exact. Se pare ca, in ultimii ani, tot mai multi tineri se indreapta spre o cariera militara si incep aceasta cu liceul militar. Am tras aceasta concluzie vazand cati pun intrebari pe TPU de acest gen.