| Anahiteamo a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de asistent medical si de kinetoterapeut? Dar despre cea de manichiurista si pedichiurista? Care dintre acestea este cea mai profitabila si de ce?

Răspuns Câştigător
| Nitunitu a răspuns:

Cea mai profitabila e cea care iti place mai mult si o vei face cu mai mult dreag.

Daca faci o meserie din sila o sa o faci de mantuiala si nu o sa ai clienti care sa vina a doua oara la tine.

Alege ceea ce iti place, daca iti vei da tot interesul vei fi buna in ceea ce faci si vei fi foarte cautata de clienti.

Succes

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MSAna a răspuns:

Sa fiu sincera, mai mult castigi cu manechiurista si pedichiurista, cred. Dar sunt ok cu exceptia ca trebuie sa cureti picioarele oamenilor.