| ALEXICAmarketing a întrebat:

Ce parere aveti de o afecere cu pizza la domiciliu?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa ai un spatiu complet izolat de gospodarie, igenizat, cu grup sanitar independent, cu aprobari speciale de la directia sanitara.

| ALEXICAmarketing explică (pentru mira):

Reclama solicita destul capital

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca si tu faci pizza e o idee buna dar ai concureunta mare

| ALEXICAmarketing explică (pentru RAY):

Concurența este fff mare in Buc iar riscul de faliment ridicat

| RAY a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Doar sa nu te imprumuti de la banca

| ALEXICAmarketing explică (pentru RAY):

Exista in Bucuresti o firma de livrat pizza care are 150 de angaj si vinde 2000-3000 de pizze pe zi happy CA de 2, 5 mil euro.

| ALEXICAmarketing explică (pentru RAY):

Fara banca este mai greu sa faci afaceri sad Efectul de levier in business aduce mai repede prosperitatewinking

| RAY a răspuns (pentru ALEXICAmarketing):

Totul cere sacrifici in viata man

| Eastwood a răspuns:

Suna destul de bine!