| Lauraglmn a întrebat:

Ce părere aveți despre postul de asistent de farmacie? Ce salariu se ofera la început fara experienta în orașele mici?

1 răspuns:
| AndreiAndreiP a răspuns:

Https://www.paylab.ro/......-farmacist

Daca nu ai experienta incepi cu un salariu in jur de 2.000 pe luna, dar in orice job, incepi de jos si ajungi sus, fa-ti un plan si gandeste-te ce ai vrea sa ajungi in cativa ani si vezi ce salariu ai primi atunci, poate o sa fii promovata in perioada asta si iti creste salariul automat.