| Adya22 a întrebat:

Ce parere aveti despre agentia de promotii Wave Division? Ati lucrat acolo si este o firma serioasa?(rog sa raspunda doar cei din Bucuresti)

2 răspunsuri:
| Nueu10 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat chiar opusul.Chiar azi am fost la training si urmeaza sa ma duc in Metro Baneasa pentru promotie la Ariel.Este o firma serioasa, iti primesti banii pe card.Eu zic sa incerci pentru ca daca ne intrebi pe noi vom avea diferite raspunsuri/opinii, depinde dupa ce ne orientam noi.

| larysuka03 a răspuns:

Buna.mi-am facut cont aici doar sa-ti raspund. uite eu am lucrat la ei 8 zile te platesc cu 6 lei pe ora te mai trimite in alte locatii in timpul tau liber ca sa inlocuiesti pe altcineva, programul esti de joi pana duminica cam 8 ore pe zi.Eu am fost mutata pe alta locatie deoarece promotia unde am fost s-a terminat.Am ajuns acolo si am asteptat o ora sa fiu sunata supervizor ca sa-mi dea echipamentul.Nu m-a sunat nimeni, am stat acolo degeaba asteptand.Cand am ajuns acasa i-am sunat sa vorbesc cu ei sa vad ce s-a intamplat.Mi-au zis ca pe mine m-a sunat supervizorul si ca am vorbit cu el si i-am spus ca am treaba si nu pot vorbi.Mi-au trimis sms ca sunt penalizata 100% adica nu o sa-mi mai primesc nici un leu din cei munciti.Este multa vrajeala.NU AVETI INCREDERE. MUNCITI PENTRU EI SI DUPA NU VA MAI SUNA SI NICI NU MAI PRIMITI BANII MUNCITI.am uitat sa specific ca in acele 8 ore de munca ai decat o pauza de 20 min ATAT.eu ma duc saptamant viitoare cu un avocat peste ei si daca nu ajungem la un punct comun ii dau in judecata si ma duc peste ei cu Protectia Copilului.am 17 ani jumate.in contract scrie ca eu lucrez 4 ore pe zi.Un minor nu are voie sa lucreze mai mult de 4 ore pe zi.Eu v-am zis ce am patit eu.O sa revin cu raspunsuri dupa ce ma duc acolo.