| Doodleskull a întrebat:

Ce parere aveti?
Facultatea de pomieri Alexandru Ioan cuza Bucuresti sau politehnica ramura telecomunicatii
Salariu, usurinta gasirii unui loc de munca, pareri

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca stii, gasesti usor loc de munca, cu salar bun.
Daca nu stii, ai pierdut degeaba anii de facultate.

| MihaiNicu23 a răspuns:

La pompieri gasesti sigur loc de munca. La telecomunicatii mai putine sanse vei avea.

| Doodleskull explică (pentru MihaiNicu23):

Am auzit de la cineva citez "peste 90% din aia de la telecomunicatii isi gasesc loc de munca din al doilea an ", ce parere ai, tu esti la poli?

| Iunix a răspuns:

Ce preferi, să înveți toată ziua sau să faci muncă de teren ( exerciții în aer liber etc. )?

| Kerre a răspuns:

Dupa parerea mea daca stii bine vei gasi loc de munca cu un salariu destul de bun.