| AdrianProteasa a întrebat:

Ce parere aveti, se intra greu la Oxford incluzand si partea financiara?

Răspuns Câştigător
| hoinaru a răspuns:

Depinde de gradul de inteligenta in primul rand si de noroc. Ca sa ajungi la Oxford trebuie sa fii maestru intr-un anumit domeniu: matematica, fizica, etc. Dar presupun ca stii asta. Te sfatuiesc sa te interesezi de o bursa de studii in cadrul acestei universitati. Ar fi o sansa in plus.

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Da se intra greu trebuie sa inveti foarte mult si sa fii inteligent, educat etc etc si desigur partea financiara isi are si ea rolul ei

| gabi222 a răspuns:

Mda...nasol de tine