| DrageanElena a întrebat:

Ce parere aveti despre criza financiara care a innebunit toti oamenii? la voi este criza?

5 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Eu consider ca orice gen de criza ne ajuta sa progresam, daca facem in permanenta acelasi lucru nu se schimba nimic.
"Problema persoanelor si a tarilor este lenea si indiferenta pentru a gasi solutii si iesiri din astfel de situatii."
Albert Einstein

daniela
| daniela a răspuns:

Sincer pe cei din jurul meu inca nu i-a lovit criza, mai rau e de cei din SUA (am un var acolo si pentru ei e cam greu sa nu mai ai siguranta zilei de maine... somaj in floare, salarii diminuate, preturi ce cresc zilnic etc).

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu am nici o parere. Pacat insa ca nimeni nu vorbeste despre criza de valori si nu framanta bugetul in halul asta pentru recuperarea unor valori umane ceva mai pacifiste.

| andi a răspuns:

Da. pe mine personal m-a afectat destul...la buget...

| realitate a răspuns:

Lol mie imi merge mult mai bine vb serios laughing