| afrodita3333 a întrebat:

Ce pot face cu facultatea de Comunicare si relatii publice? Stiu ca practic la noi in tara mai nimic dar spuneti asa teoretic laughing. Unde m-as putea angaja, ce sectii are facultatea?

Răspuns Câştigător
| stpu a răspuns:

Purtator de cuvant, relatii publice, recrutare, media(reporter, moderator) s.a.
Sunt cateva oportunitati, chiar in Romania.
Poti face facultatea de Jurnalism, sectia Comunicare si relatii publice sau poti face SNSPA - Facultatea de Comunicare si relatii publice.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru stpu):

Sau la Litere la secţia de Comunicare şi relaţii publice.

1 răspuns: