| MariusB23 a întrebat:

Ce pot lucra in turism daca fac un curs de specializare? Ce joburi sunt mai bine platite?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă și tu o facultate de profil nu umbla cu jumătăți de măsură

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Se numeste curs de specializare pentru ca te specializeaza pe ceva anume. De exemplu un curs pentru agent de turism, spune clar ca te specializeaza sa lucrezi ca agent de turism ( lucrezi ca ghid sau intr-o agentie de turism). Un singur curs nu te poate specializa pentru orice. happy Spune ce vrei mai intai ca sa iti si spunem unde poti lucru facand acel curs.