| LadyDeny a întrebat:

Ce pretentii sunt la profilul pedagogic in clasa a9a? sunt scumpe aceste pretentii? in ce consta aceste pretentii? sunt scumpe?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Pretentii scumpe? Nu am idee la ce te referi, nu are niciun sens intrebarea ta, te rog sa o revizuiesti daca doresti sa primesti informatii utile, sunt convins ca absolut nimeni n-a inteles nimic din ceea ce ai scris, probabil nici macar tu...

| DarQueen a răspuns:

Pretenții? Sții sau mai bine zis, pretenții scumpe? Ai mai auzit vreodată de expresia aia?
Sincer nu înțeleg la ce te referi.

| Mihaela1964 a răspuns:

Manualele sunt gratuite.Restul"pretentiilor" oricare ar fi ele sunt optionale.

| LadyDeny explică:

Ma refer la carti de studiu sau anumite tipuri de rechizite, ma refer strict la cerintele/pretentiile acestui profil, doar cine este sau a fost la acest profil poate intelege ce am vrut sa spun