| glyyyy23 a întrebat:

Sunt clasa a VIII a si am nevoie de niste sfaturi despre profilul pedagogic. Vreau sa merg la profilul pedagogic dar oamenii din jurul meu imi spun ca nu imi recomanda.Am nevoie de niste sfaturi de la cei care sunt la profilul pedagogic.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anonima455 a răspuns:

Bună! Vei avea o zi care va fi dedicată complet pedagogiei și practicii. Adică, vei merge la o grădiniță sau școală primară unde vei asista la ore, vei lua notițe etc. După care vei ține pedagogie, care este o materie destul de dificilă. Vei avea destul de învățat, însă dacă îți place profilul nu va fi așa greu, multă baftă!