| Iulian3038 a întrebat:

Ce preturi au la dragonul rosu? As dori sa cumpăr niste treninguri. Tricouri, sa le impart de craciun la o familie. Daca un trening pe olx este 100 cel cu gucci nike adidas. In dragonul rosu cat costa? Sau un tricou de la lv cat costa? Si la cat se cumpara minim?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ar fi ieftine... pe la 50 de lei, dar nu este de la firma respectiva, oricum. Asa ca tu ce vrei mai exact?

Dar daca vrei ceva, nu neaparat care sa fie de firma, dar si la un pret redus... poti sa mergi prin mai multe magazine, ca C&A sau Koton.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vrei sa cumperi mizerii contrafacute sau ceva decent? E chiar asa de important ce scrie pe ele? Vezi ca gasesti la Decathlon de exemplu haine foarte ok la preturi decente. Bine, daca vrei treninguri Adidas pentru ca Quechua iti pute... platesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 maxim.