| Andreeaalexandra9124395498 a întrebat:

Ce probe trebuie sa dai la academia de ofițeri (întreb pentru cineva) ca aceasta persoana vrea sa intre cu taxă și nu știe dacă are examenul garantat.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu taxă la Academia de ofițeri?

| Brizbriz a răspuns:

Taxa de inscriere nu iti garanteaza nimic, decat ca te primesc la exament

daca vrei sa spui cu plata, NU AM AUZIT NICIODATA de asa ceva, si nici nu cred ca exista sa iti platesti o academie de ofiteri, in orice tara din lume

| mi25 a răspuns:

Da, sa dea examenul ii este garantat, dar nu sa-l si treaca.
Probele sunt pe tipuri de academii. Sunt: Academii ale Ministerului Apararii, Academia Ministerului de Interne.
Probele le gasesti pe ste-urile fiecarei academii.
Academiile militare nu au locuri fara taxa si locuri cu taxa. Toate sunt locuri fara taxa.