| Mincu_Cristina_1999 a întrebat:

Ce ratb sau tramvai sau metrou iau de la afi sa ajung in pantelimon? Urgent! Funda

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Taxiul e cel mai sigur are soferul gps te duce exact la adresă.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

AFI Cotroceni? Iei tramvaiul 1 in directia Basarab apoi schimbi cu tramvaiul 14 (la Bd. Ferdinand) sau autobuzul 655/333 (la Iancului) sau 104 (la Vatra Luminoasa). Nu exista legaturi directe. Sau iei troleul 69 si apoi schimbi cu 14.

| Mincu_Cristina_1999 explică (pentru andreia67):

69 de la afi? Si unde il schimb cu 14?

| andreia67 a răspuns (pentru Mincu_Cristina_1999):

Oriunde pe Bd. Ferdinand intre Foisorul de Foc si Sos. Pantelimon, cred ca statii mai apropiate sunt la Sos. Pantelimon.