| iLegendaRy a întrebat:

Ce recomandați? În ce să folosesc un cod de paysafecard de 25 lei? Cel mai ingenios răspuns și folositor pentru mine primește răspuns câștigător!

1 răspuns:
| GeorgeBerbec a răspuns:

Cumpara jocuri pe steam. Daca nu cumpara skinuri pentru jocuri. Sau daca joci un joc gen world of tanks poti sa iti cumperi ceva care sa avansezi in joc nu neaparat sa arate modelul altfel. I-ati un fel de bonusuri daca joci jocuri. Daca nu poti lua admin pe site-uri. AI putea incerca pariuri. Nu ai zis ce pasiune ai si mi-e greu sa iti zic. Iti zic ce as face eu dar si ce ar fi folositor cat de cat pentru tine. Poti dona la youtuberi. Fa lv pe steam. Incearca orice.