| Blackwoman27 a întrebat:

Bunaaaaalove struck
Ce sunt animalele pentru tine? love struckbig grin
Cel mai frumos si ingenios raspuns primeste fundita`a `love struck

4 răspunsuri:
| AneZniP a răspuns:

Bunaaalove struck pentru mine animalutele de companie [pisici, caine, sobolani de aia de se pun in cusca.laughing] sunt mici pufhoase bulinute de blana:-x:-x...si cam atatlaughing mie imi place sa ma joc cu ei si sa-i strang in brate puppy dog eyes ca sunt asa mici si pufoase...

| myhaella922 a răspuns:

Bunahappy eu iubesc pisicile...nu stiu ce m as face fara ele...motanul meu este totu pentru mine.happy love struck il iubesc enorm.fiecare vede il animalutul sau.altceva

| Aislinn a răspuns:

Cei mai buni prieteni.

| Letty03 a răspuns:

Animalele sunt niste fiinte trimise de dumnezeu pentru a avea grija de ele, pemntru a le ingriji, pentru ale oferi multe iubire. Animale sunt cei mai buni prieteni, ne asculta tot timpul, nu ne critica daca am spus primul rand ne tin grsit si in de companie.
De exemplu eu stau la bloc intr-o garsorniera si stau mereu singura. Voi credeti ca ma plictisesc? Nu, eu nu ma plictisesc deoarece eu am un motanel de 3 ani si 4 luni si il cheama Tarzan. Este o scumpete iar acum, in timp ce scriu tot miauna sa ma duc sa ma joc cu el. Daca nu ma duc la el miauna, miauna pana cand ma duc.
Cam asa sunt animalele iubitoare, intelegatoare si prietenoase. Eu iubesc foarte mult animale iar cand le vad pe strada imi vine sa le iau acasa si sa le igrijesc. Scuatima dar nu mai pot sa mai scriu despre animale ca motanul meu vrea sa ne jucam.
Fara animale nimeni nu poate trai. Animalele sunt ca niste oameni!