| viorikutza a întrebat:

Ce sa aleg:politie, ecologie sau financiar bancar?

Răspuns Câştigător
| AngelAnime11 a răspuns:

Stii sincer cel mai bine e sa-ti asculti inima. Daca iti place ceva anume si daca iti doresti cu adevarat poti da unde vrei crede-ma spun din experienta.
Cel mai bine sa sa asculti Numai si Numai parerea ta altefl mai tarziu iti va parea rau ca nu te-ai ascultat pe tine.
Ai puea si sa tragi la sorti daca iti plac toate la fel de mult, insa decizia iti apartine.
Succes! happy
Numai bine

6 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Eu zic financiar bancar. Vor iesi foarte multi bani din asta.

| Ecea a răspuns:

Financiar bancar

| smek a răspuns:

Financiar bancar. dupa parerea mea big grin Bafta!

| ZEN15 a răspuns:

Eu as alege financiar bancar, dar tu alege ce crezi ca te caracterizeaza...

| gabi1994 a răspuns:

Financiar bancar ca politia nu e asa de bine platita

| biank_8550 a răspuns:

Financiar bancar