| doareustreet a întrebat:

ce salariu ia un inginer din Timisoara dupa ce a terminat facultatea cu 7?

5 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu are relevanta media cu care a terminat facultatea, salariul depinde de firma la care se angajeaza si de postul pe care il ocupa.
Conteaza ce stie sa faca, daca are facultatea facuta doar pentru diploma si cunostinte zero, cel mai probabil nu se va angaja in domeniu.
Bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o groaza de tipuri de inginer, unul in IT sigur o sa fie mai bine platit decat unul in textile
nu ii pasa nimanui cu ce nota ai terminat
depinde la ce firma te angajezi, in ce domeniu si cat de bun esti

| neutrino a răspuns:

Fara a fi angajat nu-ti da nimeni un salariu, indiferent de studiile terminate si de orasul in care te afli.

Răspuns utilizator avertizat