| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cam ce salariu are un locotenent-inginer al marinei militare romane care a terminat facultatea de marina militara, sectia de electromecanica navala(4 ani de facultate la zi).

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Nu te mai baza doar pe internet, fa-ti si alte surse, prieteni din toate domeniile, etc.
Internetul nu spune mereu adevarul.

10 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Cine crezi ca stie

| thefighter1 a răspuns (pentru invisibleboy):

De ce? E secret?

| invisibleboy a răspuns (pentru thefighter1):

Nu este secret, dar nu stiu astia aici

| thefighter1 a răspuns (pentru invisibleboy):

Aa, ca eu am inteles ca ar avea in jur de 15-16 milioane, dar nu cred.e prea putin pentru un locotenent cu functie de electromecanic

| Reek54 a răspuns (pentru thefighter1):

In jur de 25-30 milioane.
Oricum, nu iti recomand...armata nu mai e ce a fost.

| thefighter1 a răspuns (pentru Reek54):

De unde stii salariile?big grin ca eu nu am gasit pe internet ceva concret

| Reek54 a răspuns (pentru thefighter1):

Nu te mai baza doar pe internet, fa-ti si alte surse, prieteni din toate domeniile, etc.
Internetul nu spune mereu adevarul.

| adyspeeder a răspuns:

Depinde de functie si sporuri dar ajunge undeva la 20 - 25 milioane pe luna cu tot cu sporuri

| Celik a răspuns:

Varul meau a terminat marina la constanta, sectia electromecanica acum 4 ani.Acum are un salariu de 15000 RON si munceste 6 luni pe an pe un vas de croaziera.In celelalte 6 luni primeste doar 9000 RON.
Cand a inceput avea salariu de 5000 RON fara bonusuri, dar a invatat fft bine in facultate.

| thefighter1 a răspuns (pentru Celik):

Varul tau a terminat facultatea de marina civila, acolo sunt salarii mult mai mari, dar eu vreoiam sa o termin pe cea militara si sa ma angajez ca ofiter in armata.

| Reek54 a răspuns (pentru Celik):

Sigur nu a facut marina militara.