| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Ce se intampla la reuniunile bobocilor de la liceu?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Conversatii,conversatii,depanari amintiri, activitati recreative.Iar conversatii..Nu e mare lucrulaughingSe formeaza prietenii in cele mai dese cazuri si se converseaza.

| 1231242 a răspuns:

Sex,sex o si am uitat sa zic de sex?! Glumesc normal, colegii tai se vor comporta la fel cu tine cum s-au comportat in liceu, daca esti dusman cu ei, dusmania ramane... daca esti prieten.ei bine prieteni in liceu e mai greu..de ce? pentru ca in liceu fiecare se ghideaza dupa lucruri insignifiante:sex, alcool, petreceri, etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1231242):

Hahahlaughing corect

| 1918 a răspuns:

Se leaga prietenii, se povestesc intamplari din liceu etc