| dgeko a întrebat:

Ce se merita sa fac mai mult :
1.Cursuri pentru masinist utilaje
2.Scoala de soferi categoriile C; CE; D
Vreau raspunsuri cat mai serioase.

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Ai deja permis? Scoala de soferi C etc ti-ar fi mai usoara in cazul asta. Si marfa e nevoie de transportat peste tot.
Specializarea aia de masinist e mai rara, putini o au. Daca ai gasit postul, il iei mai usor daca ai calificarea. Daca nu, ramai cu calificarea pe tusa.
Asa vad eu situatia.

| dgeko explică (pentru FastAndFurious):

Am doar categoria B
Ms pentru raspuns!

7 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Cred ca scoala pentru cat. C, CE si D! am observat ca sunt cereri pentru aceste categorii! daca iti cauti un job in viitor ai sanse mai mari si vei zace pe un santier sau depozit... eu asa as face.

| michael5813 a răspuns (pentru michael5813):

Am vrut sa zic ca NU vei zace...

| dgeko explică (pentru michael5813):

Ok, mersi pentru raspuns!

| TheSmith a răspuns:

2! fa scoala de soferi!

| dgeko explică:

Ms mult pentru raspunsuri!

| ƘЭлT a răspuns:

Scoala de Soferi C