| Mirceainteleptul a întrebat:

Ce se petrece domne,am auzit ca cica toata lumea in ziua de azi ia la politie si armata, ce se petrece? multe locuri libere, ce se intampla domne? chiar asa usor s-a intrat?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unde ai auzit asta?

| sierra1 a răspuns:

Adevărat, deficitul e mare, școala e puțină și analfabeți sunt mulți. S-au intâlnit cele trei condiții și vezi si tu ce-a ieșit...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cică care toată lumea?

| Ciprian09 a răspuns:

Problema este ca : este contrariul!laughing nu sunt candidati destui pentru locurile scoase! MAI(1.36) pe loc..MapN duce deficit maxim de personal.ce s-a dat în presa ca circa 2000 de militari și au dat demisia, este un număr mic pe lângă ce este real.hai noroc!