| Catalion a întrebat:

Pentru cei care trec de probele sportive si psihologice la armata, pentru soldat gradat profesionist sau subofiter si nu nimeresc locuri libere, ce se intampla dupa? O felicitare si atat?

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai si ce vrea sa se intamplelaughing) se scoate un nr fix de locuri si sunt criterii de departajare destule

| dinaprilie a răspuns:

Bate juma de batalion si iti faci loc. daca vrei sa te joci the ultimate game of the world sunt sigur ca vei gasi o oportunitate sa ajungi sa tragi cu pac pac.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu ai prins loc asta e. Se face un tabel și în caz ca renunță unul la locul lui, îl cheamă pe următorul. Atât

| darctron a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Dar dacă reincerci la anul, dai din nou proba?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru darctron):

Stiu ca probele au valabilitate 12 luni de cand le-ai dat. Daca te incadrezi in intervalul ala e bine, daca nu le mai dai odata

| darctron a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Atunci nicio șansă, le mai dai odată