| Clever a întrebat:

Ce solutii ar exista sa faci bani pe timp de criza?

6 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sa furi sau sa jefuiesti o banca. e rentabil dar nu lasa urme.

| katala a răspuns:

La intrebarea ta nu au stiut sa raspunda nici capetele luminate care conduc economii, ca altfel ieseu de mult din criza. Daca afli un raspuns, spune-mi sa-l aplic si eu.

| Sapphire a răspuns:

Sa strangi cureaua!

| Ionut_8418 a răspuns:

Sa dai o spargere!

| pac2oo6 a răspuns:

La noi nici de unde sa furi nu ai loc mai bine sa faci altceva, o mica afacere am vazut unii la stiri cultivau trandafiri si titlul era ceva de genu "Afacere in floare pe timp de criza" deci ar merge ceva trebuie sa analizezi un pic inainte. Succes!
P. S daca te gandesti sa spargi vreo banca pe dincolo sa ma anunti si pe mine!

| Emena a răspuns:

Sa te angajezi