| ionica56 a întrebat:

Cum as putea face bani pe timp de criza?laughing
Am 13 ani si sunt fata.happy
Fara tampenii.:*

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

La 13 ani nu poti face mare lucru.si eu am 13 si nu ma pot angaja. Poate cand o sa ai 14 o sa poti imparti pliante la un magazin gen Vodafone sau Orange, sau o slujba cu jumatate de norma.

| Graphee a răspuns:

Du-te la colindat. happy

| Zoelinda a răspuns:

Ai putea, la varsta ta, sa castigi bani din concursuri

| Soryn14 a răspuns:

Cersit

| Andreutza_5773 a răspuns:

Angajeazate si u undeva la un magazin sau sa te apuci de babysitting

| Mustache a răspuns:

Daca te pricepi la un anumit lucru foarte bine poti sa castigi bine.
Eu am 13 ani si ma pricep destul de bine la calculatoare iar vara trecuta am facut niste servare de metin2 privat si am castigat 20 de milioane. Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reprezentant Avon love struck eU am 12 si sunt reprezentant