| SashaSiAtat a întrebat:

Ce specializare trebuie sa faci la facultate de psihologie pentru a deveni psiholog la criminalistica, sau ceva de genu?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Trebuie sa absolvi facultatea de psihologie, studiile de licenta dupa care sa dai admitere la SRI sau la SIE, sa intri (aici e partea grea) si sa urmezi studiile de master in cadrul sectiei de psihologie judiciara.

1 răspuns:
| OglindaOarba a răspuns:

Dai licenta in psihologie apoi urmezi masterul de psihologie judiciara happy