| littlegirl07 a întrebat:

Deci... Vreau sa ajung psiholog criminalist.Trebuie sa urmez facultatea de psihologie si sa fac o specializare in criminalistica? Nu sunt sigura deci explicati-mi voi.

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Cred ca ai dreptate:termini facultatea de psihologie si dupa iti alegi specializarea in criminalistica(faci master cred)...nuprea stiu nici eu prea multe...
Sincer si eu mi-as dori foarte mult sa devin psiholog criminalist sau in orice domeniu al psihologiei.