| PredatorCrane a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa devin wrestler?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Foarte mult antrenament.

| yasser25 a răspuns:

Sa deschizi ochii si sa nu mai visezi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

In Romania nu prea ai sanse, asa ca primul pas e sa te muti

| VladGH a răspuns:

Sa arati tot timpul inervat, sa ai multi muschi si sa joci teatru ca astia joaca teatru ei nu lupta pe adevarat. Ringul lor amortizeaza daca ai observat.

| Danişor a răspuns:

Omule trezeste-te la realitate! sansele ca sa devii wrestler sunt de una la un milion.In primul rand, trebuie sa mergi la sala si sa faci foarte multi muschi.In al doilea rand trebuie sa stii foarte bine limba engleza.Si in al treilea rand wrestlingul este fals.Trebuie sa te prefaci doar.Ia-ti gandu!

| SimionAlexandru a răspuns:

Evident, trebuie sa stii sa te lupti :P Sau, cel putin, trebuie sa ai un stil propriu.
Iti trebuie o conditie fizica foarte buna. Mai multe informatii gasesti aici:
http://www.ehow.com/how_2053276_become-wwe-wrestler.html
E in engleza, dar cred ca te descurci. Iti doresc mult succes :-)

| Geniuss a răspuns:

Multi ani de UFC

| Nimixpecial a răspuns:

Da-ti doua palme peste fata.

| geison99 a răspuns:

1. iti trebuie o conditie fizica excelenta
2. Trebuie sa fi rezistent (adica sa nu incepi sa plangi din 2-3 pumni si picioare)
3. Iti trebuie multe antrenamente multe.
4.Iti trebuie forta multa.

| Pasca_Cosmin_1997 a răspuns:

Pai trebuie sa fi agil sa inveti thegnici de auto-aparare nu trebuie neaparat sa ai muschi uitate la rey rey ori la daniel bryan...Si nu chiar toate meciurile sunt trucate PPV-urile sunt reale dar la unele meciuri rezultatele sunt aranjate.Bafta visul meu e la fel ca al tauwinking