| Danutz7 a întrebat:

am o intrebare cam stupida dar e visul meu ce trebuie sa fac ca sa devin wrestler profesionist adica in ce tara sa ma duc si cum sa fac sa ajung in doblydobly wwe adica expilcatimi cum e viata de wrestler si cum au ajuns ei in boblydobly wwe? Dau funda serios!

1 răspuns:
| kErTiLLo a răspuns:

Ce dracu e aia boblydobly wwe? e wwe si atat. adica World Wrestling Entertainment... trebuie sa incerci sa ajungi la o companie locala. apoi mai cunoscuta si tot asa. oricum. vrei sa te faci wrestler si nici macar nu stii cum se scrie wwe...