| Paine2222 a întrebat:

Ce trebuie sa faca cineva pentru a se lansa in muzica? pe langa faptul ca trebuie sa cante bine...

3 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Eu zic asa, ca ar trebui sa o prezinti unui producator, unuia care are un studio, si de acolo, va fi bagata in acel studio ca sa ii inregistreze vocea si sa o lanseze pe piata, plus ca ar trebui sa cunoasca mai multa lume care se pricepe in domeniu si sa ia legatura cu profesionistii. Ar fii mai bine daca ar mai avea pe cineva pe langa ea cu acelasi minim de experienta, sau o intreaga trupa. Bafta!

| Windwalk3r a răspuns:

Sa compuna

| Agnieszka a răspuns:

Sa ai un fotograf si un videograf care sa iti faca un portofoliu foto video. Ai nevoie de un manager foarte bun care sa fie interesat mai mult sa te promoveze decat sa scoata bani de pe pielea ta, sa te prezinte unei case de discuri si sa te ajute sa urci cat mai sus si reclama! Daca ai talent, vei te vei lansa, daca nu, nu.