| ANAHsneaman a întrebat:

Ce vreti sa ajungeti in viitor?

7 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Era o meserie care le comvenea tuturor si anume "sef" laughing)

| DiaElla24 a răspuns:

Regizor sau scenaristtonguesmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicbig grinwinking

| fdhgcvnb a răspuns:

Criptozoolog/medic legist/solist/scriitoare/antreprenor/jurnalist/arheolog/criminalist.si lista continua, insa cel mai probabil voi ajunge economista.T.T

| DracoMalfoy a răspuns:

Haha, eu vroiam sa fiu vocalist int-o trupa impreuna cu niste amici, dar astfel de vise au multi... as vrea sa fiu si romancier, sau sa devin un doctor de renume, eventual m-as multumi sa fiu si translator laughing In orice caz, vreau sa am mai multe meserii.

| SeniaEloiss a răspuns:

Mi-am propus sa devin economist.Sa fiu om de afaceri dar nu in tara.

| veradeea102001 a răspuns:

Translator sau sa detin o firma